Pagrindinis> Naujienos

Žurnalistas lankosi gamykloje| Naujos kokybės produktyvumas išminties žvalgybos gamykloje

Laikas: 2024-02-29

Kas yra naujo produktyvumo pokytis? Atsakymas yra nauja mokslo technologija, naujas gamybos būdas ir nauja pramonės forma. O pagrindinė idėja – pastaraisiais metais mokslo ir technologijų naujovėmis padidinti našumą iki naujos kokybės, o vystymosi diferenciacija ir stipriausiųjų išlikimas tapo vis akivaizdesni. Neseniai reporteris vaikščiojo į Zhongtai kasybos ir metalurgijos, įrašyti "išminties žvalgybos gamyklą" į naują našumo kokybę.

1

Zhongtai kalnakasybos ir metalurgijos skaitmeninė dviguba gamyklos sąsaja

"Šiuo metu Zhongtai Mining and Metallurgy yra aprūpinta išmaniąja gamybos sistema, kuri taiko didelius duomenis ir informacines technologijas atitinkamiems parametrams į sistemą įvesti virtualiam palyginimui. Sistema gali tiksliai numatyti sąnaudas ir keisti vertę, atsižvelgdama į faktinę esamą situaciją. įmonė ir padės mums suformuluoti atitinkamas atsakomąsias priemones“. Zhongtai kasybos ir metalurgijos gamybos technologijų skyriaus direktorius Luanas Huidongas supažindino žurnalistus. Šiuo metu Zhongtai Mining & Metallurgy naudojama intelektuali valdymo MOM sistema gali rinkti viso parko informacinės sistemos duomenis, įveikti informacijos barjerą, sukurti duomenų kabiną, apimančią dienos ir savaitės gamybos duomenis, nepilotuojamą apkrovos matuoklio valdymo sistemą, pašarų dvimatį kodą. sistemos ir kitų funkcijų, formuojančių trišalę valdymo, gamybos ir eksploatavimo tendenciją. Kartu su „sail soft“ ataskaitos kūrimu, sklandaus ryšio ir informacijos mainų tarp kompiuterio ir mobiliosios programėlės realizavimas padidino visų darbuotojų supratimą apie sąnaudų mažinimą ir efektyvumo didinimą bei suteikė sprendimų priėmimo pagrindą bendram gamybos ir veiklos reguliavimui. Zhongtai kasybos ir metalurgijos.

Šiuo metu Zhongtai kalnakasyba ir metalurgija dirba visu greičiu, nuolat gamina kalcio karbidą ir kitas žaliavas, reikalingas įmonių plėtrai. Sėkmingai pritaikius naujos kartos informacines technologijas, Zhongtai Mining and Metallurgy gamyba įgyvendino protingą viso proceso optimizavimą bendradarbiaujant, žymiai sumažino gamybos sąnaudas ir dar labiau pagerino produkto kokybę.

2

Feng Jianjun, Zhongtai kasybos ir metalurgijos elektrinio akmens gamyklos direktoriaus padėjėjas, reporteriui pristato išmaniosios saugos valdymo platformos konstrukciją.

„Pagalba“ naujos kartos informacinėms technologijoms, Zhongtai kalnakasybos ir metalurgijos įmonėje žaliavų pasirinkimą, perdirbimo produktų formulavimą ir kitus sprendimus, glaudžiai susijusius su gamybos efektyvumu ir gamybos tikslais, galima rasti „. skaitmeninės žvalgybos sistemos analizė“.

Pastaraisiais metais, sukurdama įvairius prognozavimo ir optimizavimo modelius, Zhongtai Mining and Metallurgy sukūrė viso gamybos proceso optimizavimo platformą, nuolat tobulindama realaus laiko suvokimo, mechanizmų analizės, modelio prognozavimo ir optimizavimo koordinavimo galimybes. kiekviena gamybos grandis, taip padidinant darbo našumą daugiau nei 10% ir išlaikant 100% produkto kokybės išlaikymo rodiklį. Apdorojimo nuostolių lygis, eksploatacinės išlaidos ir energijos sąnaudos sumažėjo atitinkamai 0.09%, 2.2% ir 2%.

"Naujai pridėtas modulis yra glaudžiai susijęs su jūsų darbu. Tikiuosi, kad galėsite teikti pasiūlymus ir pasiūlymus pagal faktinį darbą..." Kai reporteris nuvyko į Zhongtai kalnakasybos ir metalurgijos kalcio karbido gamyklą, gamyklos direktoriaus padėjėjas Feng Jianjun , organizavo kiekvieną gamybos sistemą, kad surengtų išmaniosios saugos valdymo platformos antrojo etapo susitikimą, skirtą moduliams pridėti. Jis žurnalistams sakė, kad išmanioji saugos valdymo platforma, kurią bendrai sukūrė Zhongtai Mining and Metallurgy, baigė statyti pirmąjį etapą ir paeiliui baigė kurti ir taikyti 20 modulių, tokių kaip dvigubas prevencijos valdymas, pavojingų operacijų valdymas, saugos gamybos atsakomybės sistema. , rangovo valdymas, didelių pavojų valdymas, profesinės sveikatos valdymas, mokymas ir švietimas. Antrasis 10 modulių etapas taip pat vyksta.

Išmanioji saugos valdymo platforma rodo visus saugos gamybos duomenis makro-realiuoju laiku ir bet kuriuo metu gali peržiūrėti informaciją pasirinkusi tikslą. Ji taip pat turi išankstinio perspėjimo apie neįprastus duomenis funkciją, kuri gali atlikti realiu laiku pavojingų operacijų stebėjimą vietoje ir dinamiškai sekti paslėptų pavojų valdymą realiuoju laiku, visapusiškai pagerindama saugos kontrolės lygį vietoje. Tuo pačiu metu Zhongtai Mining and Metallurgy nepriklausomai sukūrė „Viso proceso valdymo projektą išmaniosios dvynių gamyklos“, pagrįstą skaitmenine dvynių technologija, kuri gali efektyviai integruoti duomenis per trimačius paveikslėlius ir tiksliai bei intuityviai parodyti gamybos operacijos būseną ir įrangos struktūrą. . Kai įrenginyje įvyksta neįprasta būklė, skaitmeninė dvynių sistema gali padėti operatoriui greitai surasti pagrindinę problemos priežastį ir išvengti senojo atgalinio režimo „gedimų sprendimas pagal patirtį“.

„Zhongtai Mining and Metallurgy taip pat yra įsipareigojusi skaitmeninei, tinkle sujungtai ir išmaniajai gamybai, kuri yra svarbi įvairių įmonės valdymo elementų organinės integracijos priemonė ir svarbi bendradarbiavimo sąveikos, sklandaus dalijimosi duomenimis palaikymas ir valdymo bei verslo reformos skatinimas. Zhongtai kalnakasybos ir metalurgijos partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas, generalinis direktorius He Lihai sakė.

Pastaraisiais metais Zhongtai Mining and Metallurgy atliko skaitmeninių intelektualių gamyklų statybą įvairiose verslo srityse, tokiose kaip eksploatavimas ir valdymas, gamyba ir eksploatavimas, sauga ir aplinkos apsauga, įrangos valdymas ir IT infrastruktūra, ir išleido įmonės lygio intelektualiąsias gamyklas. gamyklos standartas ir specifikacijų sistema. Ji paeiliui sukūrė dešimt išmaniųjų platformų, įskaitant išmaniąją partijų statybos platformą, išmaniąją saugos valdymo platformą, išmaniąją profesinių sąjungų sistemą, išmaniosios komandos kūrimo sistemą, išmaniojo valdymo MOM sistemą, išmaniąją valdymo sistemą, išmaniąją įrangos valdymo sistemą, trimatę vizualizaciją, išmaniąją sandėlio statybą. , ir išmanioji švietimo platforma. Sukurta išmani gamyklos architektūra, skirta įrenginių skaitmenizavimui, didelės spartos tinklui, duomenų standartizavimui, programų integravimui ir realaus laiko suvokimui. Automatinis gamybos duomenų rinkimo greitis siekia 95%, o automatinio ir pusiau automatinio įrangos valdymo rodiklis siekia daugiau nei 50%. Buvo ištirtas skaitmeninis intelektualaus transformacijos kelias, tinkamas kalcio karbido pramonei, padėdamas tvirtą pagrindą įmonei pasiekti aukštos kokybės plėtrą.