Apie mus

Zhongtai kultūra

Įmonės misija
Įmonės misija
Praturtinkite žmones Reklamuokite
Xinjiang Construct Tėvynę

Praturtinti žmones:
Suteikite naudos darbuotojams, naudokitės žmonių pragyvenimui, paverskite darbuotojus turtingus ekonomika, dvasia ir laime.

Reklamuoti Sindziangą:
Įmonių plėtra, skirta vietos ekonomikos statybai, visuomenės maitinimui, Sindziango stabilumui.

Pastatykite Tėvynę:
Stiprios ir puikios įmonės, nuolat didinančios Kinijos chemijos pramonės konkurencingumą ir nenumaldomas pastangas.

Firmos vizija
Firmos vizija
Pirmos klasės pasaulyje
Energetikos įmonių grupės statusas

Nauja era, nauja aplinka, nauji veiksmai Integruoti „Juosta ir kelias“, energingai skatinti pasiūlos struktūrinę reformą, nuolat gerinti technologijų pasirengimą, nuolat gerinti valdymo lygį, nuolat skatinti naujoves ir plėtrą, nuolat konsoliduoti pramonės statusą, nuolat stiprinti kapitalo funkciją, nuolat optimizuoti mastelio lygį, nuolat atnaujinti prekės ženklo įvaizdį, nuolat plėsti erdvę, nuolat pratęsti laiko tarpą, nuolat paryškinti gražią cheminę konotaciją ir pasiekti pasaulinės klasės energetikos ir chemijos įmonių grupę, turinčią pasaulinio lygio statusą, būti inovacijų plėtros, koordinuoto vystymosi lyderiu. , ekologiška plėtra, atvira plėtra ir bendras vystymasis.

Pagrindinės įmonės vertybės
Pagrindinės įmonės vertybės
Visuomenės labui sūniškas pamaldumas yra pirmas ir svarbiausias

orientuotas į žmones:
Darbuotojai yra pirmasis įmonės išteklius, tobulėjimas priklauso nuo darbuotojų, tobulėjimas – darbuotojams.

Pirmiausia viešai:
Nacionaliniai interesai, regioniniai interesai, įmonių interesai. Apskritai vietiniai interesai paklūsta bendriems interesams.

Pirmoje vietoje yra sūniškas pamaldumas:
Dėkinga visuomenė, dėkingos įmonės, dėkingi tėvai, sūniškas pamaldumas, geri draugai, laikykitės socialinės etikos, profesinės etikos, šeimos dorybės, asmeninės moralės.

Harmonija:
Tolerancija, dorybė, vienybė ir bendradarbiavimas, dirbkite kartu, gyvenkite darniai, darniai tobulėkite. Viskas yra žmonėms, viešieji reikalai yra pirmoje vietoje, o sūniškas pamaldumas yra pirmasis.

Įmonės dvasia
Įmonės dvasia
Sunkus darbas ir atsidavimas

Zhongtai dvasia yra konkretus puikios Kinijos tradicinės kultūros, revoliucinės kultūros ir pažangios kultūros įsikūnijimas. Tai brangūs dvasiniai turtai, kuriuos Zhongtai žmonės sukūrė per 60 naujovių ir verslumo metų. Tai yra Zhongtai žmonių tyrimo ir paveldėjimo esmė. Pagrindinis pasirodymas yra: žemiška, sunki darbo dvasia; nepriklausomai nuo laiko, neatsižvelgiant į darbo užmokesčio atsidavimą; apkrova pirmyn, nenumaldoma verslumo dvasia; drąsa kopti, savęs tobulinimo novatoriška dvasia.