Pagrindinis> Apie mus > Gamykla > Zhongtai tekstilės technologija

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla)

Zhongtai Textile Technology Co., Ltd. (Korla) (toliau – Korla Zhongtai Textile Technology), anksčiau žinoma kaip Xinjiang Fulida Fiber Co., Ltd., buvo įkurta 6 m. rugpjūčio 2007 d. ir pakeista į Xinjiang Zhongtai Textile 6 m. rugpjūčio 2019 d. Group Co., Ltd. 5 m. sausio 2022 d. įmonė buvo pakeista į Korla Zhongtai Textile Technology Co., Ltd., kurios įstatinis kapitalas yra 3.969 mlrd. juanių. 2016 m. įsigijo Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd., didelė valstybinė įmonė Sindziango Uigūro autonominiame regione, ir dabar yra visiškai valstybinė įmonė. Įmonė yra rytinėje Nacionalinio greitkelio 218 pusėje Korla Economic. ir technologinės plėtros zonoje bei šiaurinėje Kutos pagrindinio kanalo pusėje, užimanti apie 200 hektarų plotą ir daugiausia užsiimanti celiuliozės kuokštelinio pluošto bei diferencijuoto ir funkcionalizuoto celiuliozės kuokštelinio pluošto gamyba, pardavimu ir technologijų plėtra. Pagrindiniai produktai yra medvilnė. tipo balinimas, vidutinio ilgio balinimas, smulkaus denjė balinimas, vilnos balinimas, didelio baltumo medicininis pluoštas, antipirenas pluoštas, vilnos pluoštas ir kitos celiuliozės kuokštelinių pluoštų specifikacijos, taip pat įvairios kitos specialybės ir ilgio skirtingų neigėjų ir ilgių. Spalvoti celiuliozės trumpi pluoštai.

Rūpestingai ir remiant visų lygių partijų komitetus ir vyriausybes, Korla Zhongtai Textile Technology sukūrė žaliosios plaušienos, perdirbtos medienos plaušienos gamybos, celiuliozės trumpo pluošto gamybos ir aukščiausios klasės verpimo plėtros modelį. Ji tapo didelio masto įmone, kurios metinė produkcija sudaro 380,000 90,000 tonų celiuliozės kuokštelinio pluošto, 300,000 76 tonų celiuliozės, 12.2 1,900 tonų sieros rūgšties, palaiko XNUMX MW elektrinę, bendras turtas siekia XNUMX milijardo juanių ir dirba XNUMX XNUMX darbuotojų. .

„Korla Zhongtai Textile Technology“ aktyviai įgyvendina pagrindinę tekstilės ir drabužių pramonės plėtros autonominiame regione strategiją, siekdama paskatinti milijonus žmonių užimtumą, ir vaidina demonstruojant ir reklamuojant Korla tekstilės pramonės parką. Aktyviai įgyvendinti technologinę pertvarką ir plėtrą, kad būtų patenkintas žaliavų tiekimas verpimo gamykloms parke, skatinti ekologišką, aplinką tausojančią ir energiją taupančią gamybą, sukurti žiedinį ir atsinaujinančios plėtros modelį ir sujungti tiekėjų ir vartotojų susijusias įmones, kad būtų paspartintas Viskozės pluoštų išdėstymas Sindziange taptų stipresnis, didesnis ir geresnis ir siektų išstumti Sindziango tekstilės pramonę į naujas aukštumas.

Įmonė išlaikė nacionalinę ISO9001 kokybės vadybos sistemą, ISO14001 aplinkosaugos vadybos sistemą ir OHSAS18001 profesinės sveikatos ir saugos tarptautinės vadybos sistemos sertifikavimo auditą. Produktai išlaikė OEKO-TEX STANDARD 100? sertifikavimas bei miškotvarkos sistemos FSC ir CFCC sertifikatai. 2018 m. prisijungė prie Regeneruotos celiuliozės pluošto pramonės žaliosios plėtros aljanso; 2019 m. ji išlaikė STeP sertifikavimo auditą (tvarios tekstilės gamybos sertifikavimas) ir pateikė paraišką dėl „Made in Green“ (žaliosios gamybos) ženklinimo. Bendrovė iš eilės laimėjo „Nacionalinę celiuliozės pluošto ir tekstilės tyrimų ir plėtros bei gamybos demonstravimo bazę“, „Nacionalinį darbo apdovanojimą“. “, „Nacionalinis puikaus prekės ženklo indėlio apdovanojimas chemijos pluošto pramonėje“, „Kinijos chemijos pluošto pramonės asociacija · Green Universe Fund“ žaliojo įnašo bronzos rakto apdovanojimas“, „Nacionalinės tekstilės pramonės partijos kūrimo pažangi įmonė“, „Nacionalinė tekstilės darbo santykių darni įmonė“ , „Aštuntasis nacionalinis tekstilės pramonės vadybos inovacijų pasiekimų specialusis apdovanojimas“, „Autonominio regiono žalioji gamykla“, „Pagrindinė autonominio regiono žemės ūkio industrializacijos įmonė“ ir daugelis kitų garbės vardų.

Žvelgdama į ateitį, Zhongtai Textile Technology remsis savo išteklių pranašumais, diferencijuotais politikos pranašumais ir savo pranašumais talentų, technologijų ir rinkų srityse, kad tvirtai įtvirtintų žaliosios ekologijos ir intensyvaus vystymosi koncepciją ir pagilintų išteklių integraciją, sustiprintų. pramoninį bendradarbiavimą, optimizuoti sistemas ir mechanizmus, dėti visas pastangas, kad būtų stiprinamas pramonės grandinės tvaraus vystymosi pajėgumas, spartinamas kokybės, efektyvumo ir dinamiškų pokyčių skatinimas ir teigiamas indėlis į socialinį stabilumą, ilgalaikį stabilumą ir ekonomikos vystymąsi. Sindziangas.