Pagrindinis> Apie mus > Gamykla > Zhongtai tekstilės ir drabužių grupė

Xinjiang Zhongtai tekstilės ir drabužių grupės Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai tekstilės ir drabužių grupės Co., Ltd.

Siekiant visapusiškai įgyvendinti nacionalinę iniciatyvą „Juosta ir kelias“ bei trejų metų valstybės valdomų įmonių reformos veiksmų planą, pasinaudoti strategine galimybe skatinti Vakarų regiono plėtrą naujoje eroje formuoti naują modelį. , ir skatinti tekstilės ir drabužių pramonės plėtrą Sindziange, kad būtų skatinamas milijonų žmonių užimtumas, pasaulinė Fortune 500 sąraše esanti įmonė Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. (toliau vadinama „Zhongtai Group“) investavo ir 23 m. gruodžio 2021 d. įkūrė visiškai priklausančią dukterinę įmonę - Xinjiang Zhongtai Textile and Garment Group Co., Ltd. (toliau – Tekstilės ir drabužių grupė), kurios įstatinis kapitalas yra 1 mlrd. juanių.

„Zhongtai Textile and Garment Group“, kaip tekstilės ir drabužių sektoriaus platformos įmonė „trijų pagrindinių verslo įmonių“ ir „septyniuose svarbiausiuose Zhongtai Group“ sektoriuose, stiprina verslo operacijas, gamybos planavimą, investicijų valdymą, vidinę priežiūrą, koordinavimo paslaugas ir kitos dviejų pagrindinių medvilnės verpimo ir viskozės verpimo pramonės šakų valdymo funkcijos. 2022 m. birželio mėn. pabaigoje bendras valdomas turtas yra 37.5 mlrd. juanių, yra daugiau nei 50 dukterinių įmonių visais lygiais, 11,008 30,000 darbuotojai ir daugiau nei XNUMX XNUMX darbininkai. Veikla apima medvilnės sodinimą ir įsigijimą, viskozės pluošto gamybą, verpimą ir perdirbimą, megztos tekstilės ir žaliavų pardavimą, namų tekstilės gaminių gamybą, pramoninės tekstilės gaminių gamybą ir pardavimą, drabužių gamybą, pirkimų ir pardavimo agentūrų paslaugas, tiekimo grandinės valdymą. paslaugų, verslo valdymo konsultacijų ir kitose srityse.

Šiuo metu aplink medvilnės pramonės grandinę ir viskozės pramonės grandinę tekstilės ir drabužių sektorius suformavo 70,000 1.23 akrų sėklų veisimo bazę, 880,000 mln. akrų aukšto lygio medvilnės sodinimo bazę, 3.795 960,000 tonų viskozės pluošto, 140,000 mln. viskozės verpalų ir 95 16,000 luitų viskozinių verpalų. Medvilninių verpalų gamybos pajėgumai yra 4.5 XNUMX tonų neaustinių audinių, XNUMX milijonai metrų audinių, XNUMX XNUMX tonų audinių ir XNUMX milijono vienetų (komplektų) pagal užsakymą pagamintų drabužių. Ji sukūrė didžiausią vieno masto pirmaujančią įmonę medvilnės pramonėje, didžiausią pasaulyje viskozės verpalų gamybos bazę, didžiausią viskozės gamybos bazę Kinijoje ir daugybę aukštųjų technologijų įmonių. Ji sukūrė visos pramonės grandinės plėtros modelį, apimantį medvilnės sodinimą, viskozės gamybą, aukščiausios klasės verpimą ir audimą, spausdinimą ir dažymą bei drabužių apdorojimą.

Pagrindiniai produktai yra aukštos kokybės pūkinė medvilnė, medvilnės veislės, paprasti pluoštai, itin smulkūs denjero pluoštai, medvilnės tipo balinimas, smulkaus denjė balinimas, vilnos tipo balinimas, aukštos baltos spalvos medicininiai pluoštai, antipirenai pluoštai, antibakteriniai pluoštai , spalvoti pluoštai ir tt viskozės kuokštelinio pluošto ilgio specifikacijose. Įvairios aukštos, vidutinės ir žemos kokybės verpimo po atviru dangumi, sūkurinio verpimo, žiedinio verpimo, karštų šukuotų viskozės verpalų, medvilnės verpalų ir įvairių mišrių siūlų, medicininių neaustinių audinių, didelio skaičiaus, didelio tankio, plataus pločio. namų tekstilė, aukščiausios klasės drabužių audiniai ir visų rūšių drabužiai. Gaminys pasižymi atsparumu dilimui, nesuskilimui, antistatiškumu, ryškiu ir spalvingu dažymu, geru higroskopiškumu, patogiu ir stipriu prisitaikymu. Produktas atitiko OEKO-TEX STANDARD 100? sertifikavimas ir miškotvarkos sistemos FSC bei CFCC sertifikatai; prisijungė prie regeneruoto celiuliozės pluošto pramonės žaliosios plėtros aljanso, išlaikė STeP sertifikavimo auditą (tvarios tekstilės gamybos sertifikatas) ir išlaikė Made in Green (Made in Green) ženklinimą.

Susijusios prižiūrimos įmonės iš eilės laimėjo „Nacionalinį darbo apdovanojimą“, „Nacionalinę celiuliozės pluošto ir tekstilės MTTP gamybos demonstravimo bazę“, Nacionalinę pirmaujančią žemės ūkio industrializacijos įmonę, Nacionalinę aukštųjų technologijų įmonę ir nacionalinę „sutarčių laikymąsi, sunkiasvores“. Kredito padalinys, dešimt geriausių patikimų Kinijos medvilnės pramonės prekių ženklų, nacionalinė kokybiškų paslaugų reputacija „AAA“ lygio įmonė, autonominio regiono lygio įmonės technologijų centras, Korpuso lygio žemės ūkio industrializacijos pirmaujanti įmonė, Korpuso lygio užsienio prekybos įmonė ir daugelis kitų apdovanojimų. Tadžikistane investuotas ir pastatytas žemės ūkio ir tekstilės integracijos projektas buvo įtrauktas į nacionalinį pagrindinį projektą „Juosta ir kelias“ bei pagrindinį Kinijos ir Tadžikistano bendradarbiavimo projektą ir laimėjo „Tadžikistano geriausio pramonės gaminio apdovanojimą“ ir „Tadžikistano nacionalinį puikų“. Pramonės įmonės apdovanojimas“.

Tekstilės ir drabužių grupė daug dėmesio skiria strateginei pozicijai, pavyzdžiui, „didžiausia pasaulyje daugiapluoštinių verpalų medžiagų tiekėja“, „didžiausia pluoštinių medžiagų tyrimų ir plėtros bei gamybos bazė vakaruose“, „eksporto prekybos ir apyvartos lyderė“. tekstilės ir aprangos paslaugos į vakarus“, „Diržas ir kelias“ statybų praktika ir „Pasaulinės klasės medvilnės pramonės grandinės įmonių grupė“, atsižvelgiant į grandinės pratęsimo, grandinės stiprinimo, grandinės papildymo plėtros idėjas. , ir konsoliduodami grandinę, remdamiesi pirmaujančios pramonės įmonės – „Lihua Group“ sąrašu, kurios pagrindas – projektų statyba, investuodami ir susijungdami bei įsigiję, pramonės integraciją, transformuodami ir atnaujindami visą pramonę, sukursime visą pramonę. medvilnės verpimo, viskozės verpimo ir cheminio pluošto verpimo grandinė su "visomis kategorijomis", integruojanti "sodinimą - verpimą - audimą - dažymą - apdailą - drabužius" . Ji įgyvendina įvairių žaliavų kelių, atstovaujamų medvilnės ir cheminio pluošto, plėtrą ir transformaciją, taip pat įgyvendina visos pramonės grandinės transformaciją nuo pirminio perdirbimo iki technologijų, mados ir žaliosios krypties bei įgyvendina transformaciją iš „politinės depresijos“ į "Pramonės aglomeracijos aukštumos" transformaciją orientuota į rinkodarą.

„14-ojo penkerių metų plano“ laikotarpiu ir būsimuoju laikotarpiu bendrovė toliau konsoliduos ir didins tekstilės ir drabužių pramonės konkurencingumą, koordinuos saugią ir patikimą pramonės grandinės tiekimo grandinę, daugiausia dėmesio skirdama medvilnės pramonės grandinės rafinavimui, įgyvendinant žemės perkėlimą siekiant įkurti modernius ūkius, išplėsti medvilnės sodinimo mastą, paspartinti aukštos kokybės medvilnės veislių tyrimų ir plėtros bazių kūrimą, optimizuoti medvilnės veislių struktūrą, gerinti medvilnės kokybę, skatinti stambių, standartizuotų, mechanizuotų ir aukštos kokybės medvilnės gamybą ir sukurti įtakingą medvilnės prekės ženklą Kinijoje. Dėmesys viskozės pluošto pramonės stiprinimui ir optimizavimui, tekstilės ir drabužių sektoriaus vidinių pramonės grandinės išteklių koordinavimas, viskozės kuokštelinio pluošto veislių struktūros reguliavimas, produktų kokybės gerinimas, gaminių kokybės stabilizavimas ir diferencijuoto viskozės kuokštelinio pluošto plėtra. veislių. Įgyvendinti techninę pertvarką esamoje viskozės kuokštelinio pluošto gamykloje, pagerinti gamyklos technologinę pažangą, intelektą, energijos taupymo ir emisijų mažinimo lygį, stabilizuoti gamybos mastą, laiku sukurti liocelio pluoštą ir tiekti aukštos kokybės celiuliozės pluošto žaliavą. medžiagos, skirtos prisegti grupės naudotojus ir Sindziange. Sutelkdami dėmesį į poliesterio pluošto pramonės grandinės pralaužimą, pasikliaudami produktais, pagamintais pagal išgrynintos tereftalio rūgšties (PTA) projektą ir etilenglikolio (EG) projektą, kurį stato Zhongtai Group, kaip žaliavą, sukurti pramoninio bendradarbiavimo platformą ir pristatyti pramonės grandinę. partneriai, vadovaudamiesi produktų diferencijavimu ir funkcionalizavimu, siekdami į Sindziango ir Centrinės Azijos rinką, racionaliai planuoja poliesterio gijų ir kuokštelinio pluošto plėtros mastą ir įvairovės struktūrą bei plėtoja poliesterio poliesterio pramonės grandinę. Sujunkite kelias grandines ir galiausiai sumaišykite medvilnės, poliesterio kuokštelinio pluošto, viskozės kuokštelinio pluošto ir kt., toliau plėtokite audimo, drabužių ir drabužių, namų tekstilės pramonę, sukurkite naują kinetinę energiją ir naujus pranašumus, skatinkite aukštą - užbaigti protingą žaliąją pramonės transformaciją ir pasiekti aukštos kokybės plėtrą.