Pagrindinis> Apie mus > Gamykla > Sindziango grūdų ir aliejaus grupė

Xinjiang Javų ir aliejų Group Co., Ltd.

Xinjiang Javų ir aliejų Group Co., Ltd.

1999 m. lapkričio mėn. Sindziango Uigūrų autonominio regiono liaudies vyriausybė patvirtino Xinjiang Javų ir aliejaus grupę, o oficialiai įsteigta 2000 m. liepą. Tai Sindziango riebalų gamykla, maisto gamykla ir mašinų perdirbimo gamykla ir kitos įmonės po įmonės steigimo restruktūrizavimo. Autonominio regiono liaudies vyriausybės įgaliotas vadovauti ir valdyti bendrovę bei valstybei priklausantį turtą pagal įgaliojimą pagal autonominio regiono maisto biurą; 2018 m. jį valdė SASAC; 2020 m. vasario mėn., autonominio regiono liaudies vyriausybei pritarus, Xinjiang Javų ir aliejaus grupė buvo perduota Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. kaip antros klasės visiškai priklausanti dukterinė įmonė; 2021 m. gruodžio mėn., remiantis „zhongtai“ grupės plokščių integruotais sprendimais, kaip pagrįstas žemės ūkio pramonės išdėstymas, tinkamai išnaudojama „naujo maisto“ auksinė iškaba, naujoji maisto produktų grupė yra padalinta į žemės ūkio sektoriaus platformos įmonę Xinjiang Zhongtai antrinę žemės ūkio dukterinę įmonę. plėtros co., LTD., įstatinis kapitalas 557.5 milijono juanių, įmonė yra įsikūrusi Urumči ekonominės ir technologinės plėtros zonoje, Yangcheng ežero kelio Nr. 39. Tai pagrindinė pirmaujanti žemės ūkio industrializacijos įmonė autonominiame regione ir viena iš 100 geriausių autonominio regiono įmonių. Bendrovė buvo apdovanota Kinijos grūdų ir naftos pramonės asociacijos „Užtikrinta grūdų ir naftos perdirbimo demonstravimo įmone“ ir laimėjusia įmonę nacionaliniame „Ankang Cup“ konkurse.

Kaip pagrindinė Zhongtai grupės žemės ūkio sektoriaus įmonė, Xinjiang grūdų ir aliejaus grupė visiškai integruoja grupės grūdų, aliejaus ir gyvulininkystės sektorių. Ji turi 14 antrojo lygio dukterinių įmonių, įskaitant „New Grain Oil Company“, „New Grain Agricultural Development Company“, „Xinjiang Haozi“ gyvulininkystės įmonė, „Zongtai New Grain Agricultural Science and Technology Service Company“, „New Grain Yan Yangtian Tomato Co., LTD.“, „New Grain Auksinis slėnis“. Investicinė bendrovė, Xinjiang Bayi Flour Company ir kt., kurioje dirba 1020 darbuotojų. Įmonės veiklos sritis yra: užsiima valstybei priklausančio turto ir investicijų, įgaliotų autonominio regiono liaudies vyriausybės, priežiūra ir vertinimu; Grūdų ir aliejaus sandėliavimo perdirbimas ir pardavimas, grūdų ir naftos produktų plėtra, grūdų ir naftos bei žemės ūkio produktų prekyba, importo ir eksporto prekyba, pomidorų produktų perdirbimas ir prekyba, žemės ūkio produkcijos medžiagų pirkimas ir naudojimas, gyvulių pardavimas, nekilnojamojo turto plėtra, būsto nuoma , nekilnojamojo turto valdymo, sandėliavimo ir transportavimo bei kitos verslas. Ji atsakinga už 6,198 20,206 tonų maistinio aliejaus ir 1200 3,000 tonų kviečių saugojimą autonominiame regione. Urumči savivaldybės rūšies rezerviniai miltai 1,000 tonų; Centrinė valdžia laikinai pasilieka 150,000 tonų kviečių ir 150,000 tonų savivaldybės gatavų ryžių. Dabar jis turi 45,000 30,000 tonų miltų perdirbimo, 10,000 15,000 tonų medvilnės sėklų aliejaus perdirbimo, XNUMX XNUMX tonų aliejaus perdirbimo, XNUMX XNUMX tonų aliejaus įpylimo mažose ir vidutinėse pakuotėse, XNUMX XNUMX tonų pomidorų pastos, XNUMX tonų ir XNUMX tonų pomidorų pastos pajėgumus.

Vadovaujant dešimčiai pagrindinių Zhongtai grupės pramonės šakų, remiančių tris pagrindines pramonės šakas, Sindziango grūdų ir aliejaus grupė laikysis nuolatinės pažangos, kompensuos trūkumus, įgyvendins Zhongtai grupės žemės ūkio pramonės plėtros planą ir darbo diegimą, integruos geriausius išteklius. , plėsti pardavimo platformą ir tinklą, skatinsime kokybišką žemės ūkio pramonės plėtrą šešiose srityse: gyvulininkystėje, pašarų perdirbime, grūdų saugojimui, aliejaus perdirbimui, pomidorų pramonei ir Sindziango specialiųjų produktų pardavimui bei sieksime koordinuoto pramonės grandinė, vertės grandinė, tiekimo grandinė, pridėtinės vertės grandinė ir užimtumo grandinė. Bus atidarytas banko finansavimo kanalas, kuris padėtų pagrindiniam verslui tapti stipresniam, geresniam ir didesniam, integruoti pirminės, antrinės ir tretinės pramonės plėtros būdus, kompensuoti trūkumus ir silpnąsias sritis bei sukurti Sindziango grūdų ir aliejaus grupę į integruotą viso žemės ūkio pramonės tinklo grupės įmonė.