Pagrindinis> Apie mus > Gamykla > Shengxiong energija

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd.

„Xinjiang Mahatma Energy Co., Ltd.“ (toliau – „Mahatma Energy“) yra susijusi su Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (vadinama „Zhongtai Chemical“, akcijų kodas 002092) ir yra vienas iš dešimties geriausių Zhongtai grupės pramonės parkų. Parkas yra Alehui mieste, Toksun apskrityje, Turpano mieste. Jis užima 4,000 akrų plotą ir yra išdėstytas juostos pavidalu, jo ilgis yra apie 3 km, o plotis - apie 1 km. Pramonės parkas yra už 70 kilometrų nuo Toksuno apygardos rytuose ir 5 kilometrai nuo Yuergou geležinkelio stoties vakaruose, o pietuose – į Lagou upę. Provincijos greitkelis S301 eina priešais parką, į rytus iki Urumu, į vakarus iki Korlos, o Nanjiang geležinkelio linija eina per vakarinę parko pusę.

Pramonės parko pramonės šakos apima anglis, elektrą, kalcio karbidą, chloro šarmą, cementą, kasybą ir kt. Pagrindinė pramonės parko dalis yra Mahatma Energy, o parko gamybos įmones sudaro šešios Xinjiang Shengxiong Chlor-Alkali Co dukterinės įmonės. ., Ltd., Xinjiang Shengxiong Calcium Carbide Co., Ltd., Xinjiang Shengxiong Cement Co, Ltd., Xinjiang Shengxiong Coking Co, Ltd., Xinjiang Tongtai Coal Industry Co., Ltd., Xinjiang Tongtai Mining Co., Ltd. ir du Heishan anglies kasyklos ir savarankiškai aprūpintos elektrinės gamybos padaliniai, sudarantys visišką tiekėjų ir pasrovių integraciją, anglies, elektros ir druskėjimo žiedinės ekonomikos pramonės grandinę.

2015 m. rugsėjį Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. (toliau – Zhongtai Chemical), Zhongtai Group dukterinė įmonė, padidino savo kapitalą, kad įsigytų Shengxiong Energy, kuri dabar valdo 18.55 % akcijų ir tapo jos kontroliniu akcininku. ; po kapitalo padidinimo ir įsigijimo „Shengxiong Energy“ gamyba ir veikla palaipsniui atnaujinama. 20 m. balandžio 2016 d., siekdama sustiprinti specializuotą Shengxiong Energy gamybą ir palengvinti segmentų valdymą, Zhongtai Group padalino kiekvieną pramonės parko segmentą, o Xinjiang Shengxiong Energy Co., Ltd. – į septynias Shengxiong Energy, Shengxiong įmones. Chloro šarmai, Shengxiong kalcio karbidas, Shengxiong cementas, Shengxiong koksavimas, Tongtai anglis ir Tongtai kasyba.

Šiuo metu pramoniniame parke per metus pagaminama 500,000 400,000 tonų polivinilchlorido dervos, XNUMX XNUMX tonų jonų mainų membranos. kaustinė soda, 1 mln. tonų kalcio karbido, 750,000 1.8 tonų mėlynosios anglies, 4 mln. tonų visapusiško atliekų likučių panaudojimo cemento gamybai, 900,000 mln. tonų atvirų anglių kasyklų, 900,000 2 tonų požeminių anglies kasyklų, 300,000 3,937 tonų ir 11.994 litro akmens × XNUMX XNUMX kilovatų autonominių generatorių. Jame dirba XNUMX darbuotojai, o bendras turtas siekia XNUMX mlrd. juanių.