Pagrindinis> Apie mus > Gamykla > Fukang energija

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd.

Xinjiang Zhongtai Chemical Fukang Energy Co., Ltd. yra "Nacionalinėje naujosios industrializacijos pramonės demonstravimo bazėje" - Sindziango Fukang pramonės parke. Ji yra susijusi su Xinjiang Zhongtai Chemical Co., Ltd. „Zhongtai Chemical“, akcijos kodas 002092), listinguojama bendrovė, kurią kontroliuoja Xinjiang Zhongtai (Group) Co., Ltd. Įmonė buvo įkurta 5 m. rugpjūčio 2009 d., o pamatų akmuo buvo padėtas rugpjūčio 19 d. tais pačiais metais, kurio įstatinis kapitalas buvo 2.2 milijardo juanių, o bendras turtas – 9.3 milijardo juanių. Po centrinio Sindziango darbo simpoziumo 2010 m. gegužę bendrovė pasinaudojo plėtros galimybėmis, paspartino projekto statybą, pasiūlė „du žingsnius sujungti į vieną žingsnį“, o pirmojo ir antrojo pramonės parko etapų statybą sujungė su 800,000 600,000 tonų polivinilchlorido. dervos ir XNUMX XNUMX tonų joninės membranos kaustinė soda ir 300,000 2012 kWh instaliuotas elektros energijos gamybos žiedinės ekonomikos projektas, kuris buvo visiškai užbaigtas ir pradėtas gaminti 2,000 m. lapkritį. Jame dirba daugiau nei 32 XNUMX darbuotojų, kurių amžiaus vidurkis – XNUMX metai.

„Fukang Energy“ pradėjo veikti beveik 7 metus. Nuolat technologiškai optimizavus ir tobulinant įrenginio gamybos pajėgumai buvo toliau išnaudoti. Šiuo metu kasmet pagaminama 900,000 650,000 tonų polivinilchlorido dervos ir 3 5 tonų joninės membranos kaustinės sodos. Šiuo metu daugiausia gamina SG-7, SG-8, SG-62, SG-72 tipo PVC dervas, 67GP, 2500GP, 1800FL trijų tipų pastos dervas, P400, P18, P20, matines dervas, didelio poveikio dervą, specialias medžiagas gaminiams. pvz., vožtuvai ir apsauginiai šalmai ir kt., taip pat skysta kaustinė soda ir dribsniai kaustinė soda, kurių gamybos pajėgumai iš viso yra XNUMX skirtingų markių dervos. Ji išsivystė į chloro ir šarmų pramonės bazę, apimančią mokslinius tyrimus ir plėtrą, chloro šarmų gamybą, perdirbimą ir saugojimą, turinčią didžiausius gamybos pajėgumus, pažangias proceso technologijas ir visas pagalbines Zhongtai Chemical pramonines patalpas. Tai taip pat pirmoji nacionalinio lygmens „aukštųjų technologijų įmonė“, „Nacionalinis žaliosios gamyklos demonstravimo padalinys“, „naftos chemijos pramonės energijos vartojimo efektyvumo lyderis etalonas“ ir „nacionalinė jaunimo civilizacija“ kalcio karbido PVC pramonėje. Pagrindinis produktas PVC yra viena iš penkių bendrosios paskirties dervų, turinčių didžiausią našumą, mažiausią kainą ir vienintelis pagrindinis chemijos produktas, kurio žaliava nenaudojama naftos. Plačiai naudojama daugiau nei XNUMX pramonės šakų, tokių kaip nafta, chemijos pramonė, lengvoji pramonė, tekstilė, statybinės medžiagos, glaudžiai susijusios su įvairiomis šalies ūkio sritimis.

Šiuo metu „Fukang Energy“ turi nacionalinio lygio technologijų centrą, kurio bendra investicija siekia 130 mln. juanių. Remiantis specifinių PVC, daugiafunkcinių ir daugiafunkcinių produktų tyrimais ir plėtra, ji gilina pasiūlos reformą, išplečia PVC taikymo sritį ir gamina aukščiausios klasės ir įvairias prekes. Šiuo metu yra sėkmingai sukurti ir dideliu mastu gaminami specialūs dervos gaminiai, tokie kaip P1800, P2500, P400 ir matinė derva, kurie plačiai naudojami medicinos, automobilių dekoravimo, konvejerių juostų, sandarinimo juostelių ir kitose srityse, užpildydami spragą. specialių dervų gamyboje dideliuose pramonės įrenginiuose. Remti 50,000 XNUMX tonų metinės produkcijos PVC papildomo apdorojimo demonstracinės bazės statybą, daugiausia skirtą aukščiausios klasės PVC profiliams, vamzdžiams, statybiniams šablonams, akmens plastikui, medžio plastikui, sienų izoliacijai ir kitoms naujoms statybinėms medžiagoms. rinkos, todėl PVC statybinės medžiagos naudojamos aukštos kokybės plėtrai.

„Fukang Energy“ laikysis naujos plėtros koncepcijos, gilins pasiūlos pusės struktūrinę reformą pagal aukštos kokybės plėtros reikalavimus, reikalaus transformuoti tradicines pramonės šakas aukštosiomis technologijomis ir paspartins pramoninio intelekto, informatizacijos ir skaitmeninio atnaujinimo įgyvendinimą. ir pertvarka, siekiant sustiprinti, išplėsti ir optimizuoti acetileno proceso PVC pramonę, žinomą kaip „Kinijos patentas“, išplėsti pramonės grandinę, sustiprinti vertės grandinę, ryžtingai užtikrinti nacionalinį energetinį saugumą ir padėti „Made in China 2025“.