Pagrindinis> Naujienos

Geros naujienos | 2023 m. „Fukang Energy“ buvo pirmoji „Nacionalinių aukštųjų technologijų įmonių“ partija

Laikas: 2023-11-28

Neseniai Nacionalinės vadovaujančios grupės aukštųjų technologijų įmonių identifikavimo ir valdymo biuras paskelbė pirmosios serijos aukštųjų technologijų įmonių, kurias 2023 m. nustatė ir pranešė Sindziango Uigūro autonominio regiono identifikavimo institucijos, sąrašą, o Fukang Energy buvo tarp jų.

Nuo metų pradžios „Fukang Energy“ kruopščiai planavo aukštųjų technologijų įmonės kvalifikacijos taikymą pagal atitinkamas „Aukštųjų technologijų įmonių identifikavimo valdymo priemonių“ ir „Aukštųjų technologijų įmonės identifikavimo valdymo gairių“ nuostatas, pateikė paraišką. medžiagas iki pirmosios paraiškų partijos pateikimo termino ir išlaikė kvalifikacinį atestavimo egzaminą bei oficialiai paskelbta oficialioje svetainėje spalio 16 d.

1

Pastaraisiais metais „Fukang Energy“ daugiausia dėmesio skyrė strateginei įmonės pozicijai ir nuolat tobulino pagrindines technologines galimybes. Vykdydama MTEP ir inovacijas, ji giliai įsigilino į patentų paraiškas, saugojo nepriklausomų MTEP pasiekimų nuosavybės teises ir atkreipė dėmesį į MTEP produktų standartų nustatymą. Šiuo metu „Fukang Energy“ iš viso yra gavusi 131 autorizuotą patentą, įskaitant 11 išradimų patentų, ir atliko autonominio regiono patento, „Puikus naujo produkto“, mokslo ir technologijų pažangos apdovanojimo bei kitų apdovanojimų taikymo darbus ir iš eilės laimėjo 1 patento trečioji premija, 1 Puikus naujo produkto apdovanojimas. Dalyvavo rengiant 4 nacionalinius standartus, 2 pramonės standartus, nustatė 4 įmonių standartus; Vykdė „Tianshan talentų“ ir „Tingdžou talentų“ paraiškas ir kitus talentų projektus, o vienas asmuo buvo išrinktas autonominio regiono „Tianshan talentais“, o vienas – Čangji prefektūros „Tingdžou talentais“. Ji vykdė 1 nacionalinį projektą, 2 autonominio regiono projektus ir 16 grupės įmonių lygio projektų.

2

Nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė yra speciali valstybės nustatyta kvalifikacija, skirta remti ir skatinti įmonių plėtrą aukštųjų technologijų srityje, koreguoti pramonės struktūrą ir didinti šalies ekonomikos konkurencingumą. Šis pripažinimo standartas yra labai griežtas, įmonės turi atitikti nepriklausomų intelektinės nuosavybės teisių, produktų, atitinkančių nurodytą apimtį, skaičių, techninio personalo dalį, mokslinių tyrimų ir plėtros išlaidų dalį, aukštųjų technologijų produktų pajamų dalį ir kiti reikalavimai, yra griežti audito reikalavimai, taikomi išsamiems rodikliams, kurie turi būti vertinami kaip aukštųjų technologijų įmonės yra viena didžiausių Kinijos mokslo ir technologijų įmonių pagyrimų. „Fukang Energy“ sėkmingai gavo šį sertifikatą, kuris rodo, kad įmonės stiprybė ir potencialas intelektinės nuosavybės teisių, talentų struktūros, mokslinių tyrimų ir plėtros lygio bei pasiekimų transformacijos srityse buvo pripažintas nacionaliniu lygiu.

„Fukang Energy“ šį pripažinimą priims kaip aukštųjų technologijų įmonę kaip galimybę sustiprinti pastangas nepriklausomų mokslinių tyrimų ir plėtros bei technologinių inovacijų srityje, visapusiškai plėtoti įvairius produktus, stiprinti bendradarbiavimą su universitetais, aktyviai pristatyti ir ugdyti aukšto lygio mokslinių tyrimų talentus. taip toliau didinti visapusį Bendrovės konkurencingumą ir suteikti naują impulsą jos kokybiškai plėtrai.