Pagrindinis> Naujienos

Zhongtai Henghui atidaro pilną galią užimtą gamybą, kad padidintų efektyvumą

Laikas: 2023-09-05

Nuo metų pradžios Zhongtai Henghui pagilino strateginį planą, aktyviai tyrinėjo užsienio rinkas, netrukdė vidaus ir tarptautinių dvigubų ciklų plėtros keliui, o klientai iš užsienio plūdo, o ekologiškos, aplinkai nekenksmingos viskozės susuktos neaustinės medžiagos sklandžiai išėjo. iš šalies, o įmonių nauda buvo žymiai padidinta.

Pokalbio metu autorius sužinojo, kad kiekvienas Zhongtai Henghui darbuotojas teikia didelę reikšmę kokybiškai atsakomybei, produkto kokybė dažnai yra mintyse, griežtai kontroliuoja kiekvieną procesą, neleiskite nė menkiausio blogio, raskite problemų, pirmą kartą kuria korekcines priemones. , ir nuolat tobulinkite bei atnaujinkite kontrolės procesą, kad būtų galima griežtai kontroliuoti gaminio kokybę ir užtikrinti, kad gaminio našumas būtų geresnis už užsienio klientų reikalavimus. Ir suformuluoti tikslinius logistikos transportavimo planus, kad prekės būtų pristatytos laiku, pagal kiekį ir kokybę bei efektyviai teiktų klientams kokybiškas paslaugas.

1

2

Zhongtai Henghui, kaip Zhongtai Group dukterinė įmonė, integruoja mokslinius tyrimus ir plėtrą, gamybą bei pardavimą ir yra vienas iš pagrindinių statybos projektų autonominiame regione. Pirmojo etapo investicijos siekia 1.5 milijardo, apima 220 akrų plotą, importuojamų TRUETZSCHLER, AUTEFA, DILO ir kitų tarptautinių pirmaujančių susuktų gamybos linijų 12, antrajame etape planuojama investuoti į 18 susuktų gamybos linijų.

Ateityje Zhongtai Henghui bus įsikūrusi Sindziange, nukreipta į visą šalį, spinduliuojanti pasaulį ir siekianti, kad daugiau aukštos kokybės gaminių iškeliautų į užsienį, pabrėžiant unikalų „Made in China“ žavesį.