Pagrindinis> Naujienos

Wang Pingyang, Shenzhen Energy Group pirmininkas, buvo perkeltas į Xinjiang Zhongtai grupės pirmininką

Laikas: 2023-05-06

Remiantis oficialia „wechat“ vieša „Xinjiang Zhongtai (Group) Co., LTD“ paskyra. (toliau – „Zhongtai Group“), Xinjiang Zhongtai grupė gegužės 4 d. surengė specialų Inovacijų ir technologijų departamento tyrimų forumą. Wang Pingyang, partijos sekretorius ir Zhongtai grupės pirmininkas, dalyvavo susitikime ir pasakė kalbą.

ad9cf0b6882c4d55ace26426b3e5440e_noop

Viešais duomenimis, Wang Pingyang, gimęs 1969 m., yra Kinijos komunistų partijos narys, Kinijos pilietis, bakalauro laipsnis, ekonomistas. Anksčiau jis buvo Shenzhen Binhai elektrinės statybos biuro direktorius ir partijos skyriaus sekretorius, Heyuan elektrinės II etapo statybos biuro direktorius ir partijos skyriaus sekretorius, vykdomasis viceprezidentas, prezidentas, partijos sekretoriaus pavaduotojas, ir Shenzhen Energy Group septintosios direktorių valdybos direktorius. Partijos komiteto sekretorius ir Shenzhen Energy Group pirmininkas.

Remiantis ankstesniu straipsniu „Economic Information Daily“, buvęs Sindziangas Kaustinė soda Gamykla buvo įkurta 1958 m. 2001 m. gruodį baigė akcinės pertvarkos ir įsteigė Xinjiang Zhongtai Chemical Co., LTD. (toliau – „Zhongtai Chemical“). 2006 m. Zhongtai Chemical buvo įtrauktas į Šendženo vertybinių popierių biržą. 2012 m. liepos mėn. Sindziango Uigūro autonominio regiono liaudies vyriausybė Zhongtai Chemical pagrindu įsteigė Zhongtai grupę, kuri 2021 m. gegužę buvo pertvarkyta kaip valstybinė kapitalo investicijų įmonė.

Pastaraisiais metais, remdamasi Sindziango išteklių pranašumais, „Zhongtai Group“ daugiausia dėmesio skiria „trims pagrindinėms pramonės šakoms“ – chemijos pramonei, žemės ūkiui ir logistikai, o pardavimo pajamos 212.1 m. siekė 2021 mlrd. juanių. Remiantis žurnalo „Fortune“ pasaulio 500 sąrašu, paskelbtu rugpjūčio mėn. 2022 m. Xinjiang Zhongtai, vietinė įmonė iš Sindziango, pirmą kartą pateko į sąrašą ir užėmė 434 vietą.